Członkowie wspierający SKB


 

WACETOB Sp. z o.o.
ORGBUD-SERWIS Sp. z o.o.
OWEOB Promocja Sp. z o.o.
Chandney Software Sp. z o.o.


 


Stowarzyszenie Kosztorysantów Budowlanych

ul. Widok 5/7/9

pokój 317

00-023 Warszawa

tel. (0-22) 826-15-67

Konto: PKO BP XV O/Warszawa

Nr 60 1020 1156 0000 7302 0058 2247

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 

Biuro czynne:

pn.-pt. 9:00 - 13:00

Sonda
Czy jesteś zainteresowany ubezpieczeniem zawodowym kosztorysanta?
 
Województwo zachodniopomorskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Borkowski Marian

73-200 Choszczno

ul. Grunwaldzka 10b/4

   
2 Busłowicz Krzysztof

75-519 Koszalin 

 ul. H Sawickiej 6b/7

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3 Czech Marian

71-121 Szczecin

ul. Witkiewicza 3/3
   
4 Głodowska anna

71-693 Szczecin

ul. Thugutta 6E/24
(091) 455-73-91  
5 Grabowska Iwona

71-245 Szczecin

ul. Szafera 192/23
(091) 439-34-05  
6 Matusz Jerzy

70-132 Szczecin

ul. Ruska 22A/1
0501 530 530 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
7 Murgrabia Marek

70-885 Szczecin

ul. Wiślana 2a
0501-333-177 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Skype: marek_murgrabia
8 Nikodym Zbigniew

70-781 Szczecin

ul. Pomarańczowa 21/18

0501-572-556

(091)463-48-93

 
9 Skowroński Robert

72-006 Mierzyn

ul. Milenijna 1H/1

0503078895

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   

www.pik.szczecin.pl

10 Suława Marian

70-781 Szczecin

ul. Różowa 29/10

(091) 440-34-57

0608-062-638

 
11 Wasilewski Mirosław

75-257 Koszalin

ul. Bosmańska 23A/23

(094) 343-12-24
0608-558-166
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo wielkopolskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Bartkowiak Maciej
os. Jagiellońskie 16/39
0609 10 33 97
 
2
Bełczykowski Kazimierz

61-514 Poznań

ul. Traugutta 29 A/2

(061) 833-36-41 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3
Berlik Karolina

62-110 Damasławek

ul. Wągrowiecka 27

0604 11 39 38
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
4
Bober Stanisław

60-163 Poznań

ul. Ostrzeszowska 31

(061) 86 89 689
 
5
Bryłka Adam Józef
Ul. Powstańców Wlkp. 13, 63-600 Kępno
 62 – 78 282 74   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
6
Cieśla Jacek

64-100 Leszno

ul. Bojanowskiego 26

0605-828-620 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
7
Czerniakiewicz Ferdynand

66-400 Gorzów Wlkp.

ul. Jagielończyka 17/3

(095) 722 55 67
 
8
Galas Danuta

60-161 Poznań

ul. Jawornicka 7D m 30

0501-954-791  
 9 Ryszard Gendera
 61-433 Poznań
ul. Opolska 47 m 5
 61 8300502
502932798
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
10
Dymalska Małgorzata 62-020 Swarzędz
os. T.Działyńskiego 96
(061) 81 86 142
 
11
Gołębiak Eugeniusz

63-023 Sulęcinek

ul. Mrzynowko 3A

(061) 285-15-12  
12 Gorzelany Adam    501 773 967 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
13
Góral Bogumiła

64-100 Leszno

ul. W. Jagiełły 88

0500-147-678 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
14
Gruchała Tadeusz

63-500 Ostrzeszów

ul. Łaziebna 1A

(0 62) 730 46 54 608298720 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
15
Frąckowiak Jerzy

61-583 Poznań

ul. św. Czesława 17/1

0602-449-761 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
16 Hamrol Grażyna

63-700 Krotoszyn

ul. Kopernika 20

0606-333-815  
17
Jankowski Mikołaj
 Ul. Płowiecka 11 , 60 277 Poznań     Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
18 Jarlaczyk Małgorzata

60-193 Poznań

ul. Wieczorynki 12

(061) 814-35-19
0602-353-274
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
19 Kaczmarek Bartosz    502 408 965   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
20
Kajoch Czesław
64-113 Osieczna
ul Rydzyńska 13
65 53 42 157
 
21
Kossakowski Mariusz Ul. Letnia 23 , 62-023 Gądki 692 439 464   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
22
Kurasiński Tomasz

64-360 Zbąszyń

ul. Ciświckich 1

0509-417-704  
23
Kuriata Dawid
66-100 Sulechów
ul. Różana 9
500 035 905
 
24
Ludwiczak Alicja
62-030 Luboń
ul. Kasprzaka 28
606 228 927
 
25
Ładecki Wojciech

60-178 Poznań

ul. Dziewińska 15

(061) 868-00-28
0509-211-682
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
26
Łączek Lech

61-251 Poznań

os. Orła Białego 109/2

0604-354-702 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
27
Łukasiak Arkadiusz
58-420 Lubawska
Bukówka 63
691 545 882
 
28
Łoszyński Jerzy

62-004 Kicin

ul. Poznańska 13
(061) 811-10-00  
29
Malinowski Dariusz
Poznań
ul. Ogrodowa 14/16
667 333 555
 
30
Malinowski Zenon
Poznań
ul.Znanieckiego 12e/56
601 701 652
 
31
Marciniak Marek

62-600 Koło

ul.Powstańców z 1863r. 3

660 702 523  
32
Mendel Janusz

60-363 Poznań

ul. Grodziska 19
0515-659-712 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
33
Miłoszyk Katarzyna
63-040 Nowe Miasto
Utrata, ul. Długa
 695 751 851
 
34
Niemczyk Renata

61-381 Poznań

ul.Traugutta 29a/1

(061) 834-10-18 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
35  Olszewski Stanisław      
36 Pałka Marek
Chlewo 65 , 63-520 Grabów nad Prosną
 669 030 065  akme@akme-ostrzeszów.pl
m.palka@akme-ostrzeszów.pl

37
Pfloegel Paweł
 63-760 Zduny/Krotoszyn
ul. Kolejowa 13/2
 668 680 647
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
38 Piątek Tadeusz

60-508 Poznań

ul. Maksymiliana Jackowskiego 3/4

(061)-662-67-37
605230640
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
39 Plesiński Stanisław

62-400Słupca

Koszuty Parcele 18

(063) 275-53-49 0602-758-825  
40
Podworski Jarosław
64-100 Leszno
ul. Reja 11 ,
604-120-097   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
41
Politycki Ryszard

64-920 Piła

ul. Półwiejska 6

(067) 214-00-50  
42
Pupka Piotr 64-560 Ostroróg
ul. Ogrodowa 3B/1
61 29 16 777
604 431 204
 
43Racek Marian
60-115 Poznań
ul. Żlebowa 3
 604669830  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
44
Remienica Mirosław

62-310Pyzdry Rataje 8

0513 955 122  
45
Sajkowski Witold

62-504 Konin

ul.Piłsudskiego 3/58
063 244 22 33, 502 452 055 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
46 Sikorski Maciej

61-312 Poznań

ul. Spławie 89b
0508 752 504 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
47 Skubel Izabela

62-052 Komorniki

ul. Wrzosowa 1B/24

0609-703-575 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
48 Smaczyński Jacek

62-004 Czerwonak

ul. Szkolna 46B

(061) 892-99-84

0501-220-250

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
49 Szudra Piotr
64-030 Śmigiel
Robaczyn 45
607 194 969  
50
Szulczewski Marek
62-270 Kłecko
ul. Czerniewska 42

509 159 362

 
51
Szypiłko Jacek
62-020 Swarzędz
ul. Gwiaździsta 20/3
61 830 29 23
697 729 056
 
52
Taras Mirosław
60-116 Poznań
ul. Czechosłowacka 151
502 381 994  
53
Urbaniak Alicja

62-510 Konin

ul.Skrótowa 13

063 243 27 41

603 259 361

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
54
Walorek Michał
61-381 Poznań
os. Armii Krajowej 105/64
502 381 994
 
55
Wawrzyniak Robert

62-050 Mosina

ul. Pożegowska 27A

506 629 649
 
56 Wegner Jarosław 

61-249 Poznań

os. Stare Żegrze

  600 136 867 
57
Witt Marek

60-162 Poznań

ul. Międzyborska 47/11

(061) 868-06-80  
58 Wojnowski Jacek

61-131 Poznań

ul. Katowicka 11a/18

506 094 199
 
59 Wojtas Wacław
 64-800 Chodzież
ul. Żeromskiego 24/13
    Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
60
Zandecka Longina

62-064 Plewiska k/Poznania

ul. Słoneczna 33

0501-30-31-39
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo warmińsko-mazurskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Barska Magdalena

10-832 Olsztyn

ul. Pszenna 67

1 Barski Janusz

10-832 Olsztyn

ul. Pszenna 67

(089) 527-13-29

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.barski.com.pl

2 Kochańska Marta

10-295 Olsztyn

ul. Puszkina 13/6

2 Łaganowski Henryk

10-693 Olsztyn

ul. Gen. Wł. Andersa 46

0602 426 436
2 Rutyna Piotr

13-206 Płośnica

Gródki 96

0516 155 790
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3 Sławuta Maciej

12-100 Szczytno

ul. Na Stawach 4/24

(089) 624-86-25

0510-087-400

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.iwosan.pl

4 Żuchowski Tomasz

14-260 Lubawa

Rożental 144

0693 100 517

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

 
Województwo świętokrzyskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Kawalec Jan

28-530 Skalbmierz

ul. Ppor. Sokoła 66

(041) 352-91-13  
2 Nowakowska Stanisława

25-150  Kielce

ul. Barcinek 11/115

(041) 362-09-41

lub 344-14-62 wew.290

 
3 Szymczyk Marek

25-007 Kielce

ul. Sienkiewicza 29/16

0602125154   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
4 Warzecha Urszula

25-564 Kielce

ul. Jeleniowska 106

0667 746 990   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo śląskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Bartoszewski Piotr

47-700 Racibórz

ul. Czarnieckiego 6/4

(032) 410-10-00
887 752 709
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
2 Cichewicz Włodzimierz

43-305 Bielsko-Biała

ul. Krańcowa 39

0607-635-227 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć "
3 Cymbor Zofia

40-750 Katowice

ul. Jaskrów 25

(032) 204 22 49

600 099 783

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

http://www.inwest-koszt-bud.com.pl/

4 Daniel Zuzanna

42-675 Przezchlebie

ul. Leśna 15

608 582 475 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
5 Dobija-Czachor Honorata

43-300 Bielsko-Biała

ul. Akademii Umiejętności 33/11

(033) 814-59-76 0602-265-325  
6 Domański Roman

40-824 Katowice

ul. Kwiatkowskiego 18A/9

(032) 254-00-60 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
7 Dudziak Tadeusz

43-382 Bielsko Biała

ul. Ikara 5/12

(033) 819-10-50 0502-507-231 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
7 Edelman Grzegorz

42-100 Kłobuck

Ul.Żółkiewskiego 3

(34) 317 19 52
660 674 524
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
8 Grzondziel Krystian

44-109 Gliwice

ul. Ossolińskich 50/5

(032) 303-84-20 0695-738-373  
9 Gwóźdź Marian

43-190 Mikołów

ul. Młyńska 41

0504-732-997  
10 Hadryś Edward

44-100 Gliwice

ul. Przewozowa 24
(032) 335-49-15
602 539 251
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
11 Hajdasz Henryk

42-200 Częstochowa

ul. Grochowskiego 34/2
   
12 Hryniewicki Julian

44-117 Gliwice

ul. Kopernika 85/9

(032) 238-19-57  
13 Iwańska Barbara

40-223 Katowice

ul. Marcinkowskiego 4B/2
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
14 Jakubiec Ryszard

43-365 Wilkowice

ul. Strażacka 10

(033) 811-78-66 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
15 Jaskelewicz Stanisław

41-800 Zabrze

ul. Czogały 37

(032) 276-37-71 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
16 Jaszczak Zdzisław

44-120 Pyskowice

ul. Zielona 18

696 388 765/td> Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
18 Kiełkowski Henryk

41-608 Świętochłowice

ul. Jodłowa 33/13

   
19 Kowalski Zbigniew

44-200 Rybnik

ul. Hibnera 5

(032) 426-01-62 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
20 Kozubska Iwona

44-100 Gliwice

ul. Długosza 19/8

(032) 231-53-93  
21 Kraciuk Adam

43-300 Bielsko-Biała

ul. Kierowa 10/108

   
22 Król Maria

44-103 Gliwice

ul. Niedurnego 15/15

0603-926-617  
23 Krzyszczak Elżbieta

41-800 Zabrze

ul. Tuwima 17/55

601 585 424 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
24 Kubica Justyna

40-272 Katowice

ul. Sowińskiego 15/86

(032) 256-49-89
0506-648-457
 
25 Kwaterska Krystyna

43-300 Bielsko-Biała

ul. Księcia Przemysława 14/18

(033) 496-10-90  
26 Kwiatkowska Grażyna

44-122 Gliwice

ul. Nowa 5/6

603 761 183  
27 Leszyk Jadwiga

43-300 Bielsko-Biała

ul. Skośna 6/20

   
28 Leśniak Józef

43-300 Bielsko-Biała

ul. Podgórze 24/30

   
29 Bednarska Aniela

43-300 Bielsko-Biała

ul. Wyspiańskiego 43/4

(033) 814-11-08 0695-14-11-08  
30 Liszewski Wiesław

42-300 Myszków ul. Prym. Wyszyńskiego 15a/17

0604-528-714 0600-924-899  
31 Loska Zenon

43-100 Tychy ul. Budowlanych 32 m. 4

(032) 327-13-30  
32 Łakomy Jerzy

43-200 Pszczyna

ul. Bednorza 33/13

   
33 Łyżwińska Halina

41-200 Sosnowiec

ul. Urbanowicz 19a/38

032 266 98 52

0 663 266 985

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
34 Marcisz Krystyna

43-300 Bielsko-Biała ul. Pszenna 18

(033) 812-47-07  
35 Maśka Mariusz

43-200 Pszczyna ul. Maków 26

   
36 Matera Krzysztof

44-117 Gliwice

0600-743-323 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
37 Miguła Mariusz

43-267 Suszec ul. Stawowa 8

0607-301-871  
38 Mijas Alicja

44-100 Gliwice ul. Perkoza 17/24

(032) 305-08-35 0695-923-004  
39 Miłoszewska Danuta

44-119 Gliwice ul. Przyszłości 25/27

(032) 279-74-96  
40 Natkaniec Ireneusz

41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Adamieckiego 2/19

032 262-51-04 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
41 Natkaniec Wojciech

41-300 Dąbrowa Górnicza ul. Adamieckiego 11/32

604 820 003 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
42 Pacia Jan

43-316 Bielsko-Biała ul. Doliny Miętusiej 27/79

   
43 Piecha Izbela

44-100 Gliwice ul. Krakusa 21 m4

(032) 270-20-80  
44 Piwowar Dariusz

43-600 Jaworzno ul. Ciężkowicka 69

(032) 616-12-69
606 500 111
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
45 Pluta Dionizy

41-208 Sosnowiec ul. Wasilewskiego 3 II/b

   
46 Pławecka Sabina

43-300 Bielsko-Biała ul. Lubelska 97

(033) 814-00-97  
47 Porwrolik Zygfryd

43-174 Łaziska Górne ul. Maklerska 1a

   
48 Pośpiech Sławomir

44-240 Żory ul. Baranowicka 7

(032) 793-53-60

692 404 902

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
49 Przybyła Maria

43-300 Bielsko-Biała ul. Bohaterów Warszawy 6

   
50 Pukło Andrzej

43-316 Bielsko-Biała ul. Nikla 9

(033) 811-00-86

0606-879-755

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
51 Renka Marian

42-609 Tarnowskie Góry ul. Grabowa 84

0502-377-894, 0697-045-497
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
52 Roczkalski Eugeniusz

43-600 Jaworzno ul. Podwale 36

(032) 752-09-72 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
52 Rojek Joachim
 Gliwice
 787725305  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
53 Rzegocki Stanisław

43-300 Bielsko-Biała ul. Łęgowa 44

   
55 Słowiński Lech

43-512 Bestwina ul.Leszczynowa 12

506 157 539 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
56 Spiżewski Hieronim Tadeusz

43-308 Bielsko-Biała ul. Goleszowska 15/24

(033) 811-00-79
0509-934-816
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
57 Studencka Joanna

40-553 Katowice ul. Orkana 6c/48

 603 703 437
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
58 Szatkowski Piotr

43-374 Buczkowice ul. Tęczowa 964

   
59 Szczepaniak Mirosława

44-117 Gliwice ul. Kopernika 105/3

(032) 238-12-37

0607-671-705

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
60 Szczęsny Czesława

43-200 Pszczyna ul. Kryształowa 11

606382983 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
61 Szczyrbowski Roman

43-391 Mazańcowice 276

   
62 Śliwa Rafał 43-603 Jaworzno ul. Starowiejska 5/1 0-32-752-48-89, 0502-037-466 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
64 Trocer Stanisław

41-106 Siemianowice Śl. ul. Grunwaldzka 3A/10

(032) 254-05-39 0605-341-363 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
65 Walczak Wanda

43-370 Szczyrk ul. Wrzosowa 11

(033) 817-81-81 0504-208-228  
66 Warmuz Henryk

42-500 Będzin ul. Wspólna 55

032) 761-40-94
0692-405-029
 
67 Ziaja Elżbieta 44-100 Gliwice ul. Kościuszki 1c
(032) 337-04-01 0602-682-411

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

http://www.samax.eu/

68 Zuzek Rudolf

43-300 Bielsko Biała ul. Podgórze 11a/9

(033) 814-19-76 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo pomorskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1
Ciszewski Jerzy

80-425 Gdańsk

ul.Próżna 6/1

692-703-540 058-344-75-67 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
2
Jezierski Antoni

83-110 Tczew

ul.Stoczniowców 34

502-540-618  
3
Jezierska Barbara

83-110 Tczew

ul.Stoczniowców 34

503-157-864  
4
Niezgoda Czesław

76-214 Smołdzino

ul. Bohaterów W-wy 1/2

   
5
Laszczka Mirosława

82-500 Kwidzyń

ul. Żeromskiego 165

(055) 279 46 89
0606 638 213
 
6
Opaczyński Jerzy

80-104 Gdańsk

ul. Kartuska 82/19

0601-663-030  
7
Pilarska Ewelina Olga

78-600 Wałcz

ul. Kościuszki 21/12

0696 812 386  
8
Piotrowska Maria

84-240 Reda

ul. Łąkowa 39/15

(058) 620-42-53  
9
Podsiadły Władysław

81-820 Sopot

ul. 23 Marca 91a/22

(058) 551-41-25  
10 Szmidt Józef

80-396 Gdańsk

ul. Kołobrzeska 45 E m 2

509 090 576

(058) 553 81 99

 
11 Święćkowski Ryszard

83-400 Kościerzyna

ul. Mala Kolejowa 7

(058 ) 680 87 15

686 23 83

607-915-405

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.nadzory24.pl

12 Treder Jan

84-300 Lębork

ul.Kossaka 61/2

059 862 32 35 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo podlaskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Świętuchowski Mirosław

15-312 Białystok

Ul. Zwierzyniecka 11/151

664 125 445

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
1 Zawistowski Krzysztof

15-256 Białystok

 ul.Murarska 36A

(085) 732 61 41

604 971 123

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo opolskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1
Horodyski Janusz

48-304 Nysa

ul. Lwowska 7

 

0698-875-998

0698-347-611

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
2 Sztęborowski Tadeusz

45-069 Opole

ul. 1-go Maja 12/4

0605-946-562 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo mazowieckie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Anysz Hubert

03-124 Warszawa

ul. Płużnicka 5B

606 668 288 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
2 Ateńska Tamara

02-777 Warszawa

ul. Komisji Edukacji

Narodowej 96 m 145

(022)644 28 64

0515 113 002

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

3 Bendysz Paweł

09-407 Płock

ul. Kolberga 23

(024)264 27 48 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
4 Borowska Małgorzata

05-825 Grodzisk

Mazowiecki

ul. Szczerkowskiego 11/24

0600-072-906 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
5 Cierpiński Dariusz

05-077 Warszawa-Wesoła

ul. Skalista 26m2

0607 633 357 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
6 Czekalska Maria

05-082 Babice Nowe

ul. Wieruchowska 15

(022) 752-94-13 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
8 Feldfeber Zdzisław

01-188 Warszawa

ul. Staszica 4 m 53

(022) 632-47-07  
9 Gajda Marek

02-594 Warszawa

ul.Laurowa 37/40

504-246-870 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
10 Gnitecka Bożena

02-348 Warszawa

ul.Babimojska 13 m 15

022-665-23-13

504-707-484

 
11 Górczyńska Grażyna

02-348Warszawa

ul. Rokosowska 1/7

(022) 822-34-57 0606-361-901 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
12 Gózek Małgorzata

02-697 Warszawa

ul. Rzymowskiego49/2

0501 195 227 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
13 Grzegorzewski Zbigniew

02-776 Warszawa

ul. Warchałowskiego 13 m. 25

0502-369-057 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
14 Izdebski Roman

05-803 Pruszków

ul. Lipowa 9 m 55

(022) 728-71-83 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
16 Jach Andrzej

02-781 Warszawa

ul. Paszkiewicza 4/10

0602-587-161 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
17 Jackowicz Włodzimierz

02-672 Warszawa

ul. Domaniewska 22a m 35

(022) 873-44-16
0501-571-038
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
18 Jaenger Monika

01-060 Warszawa

ul. Anielewicza 45 m 28

   
19 Jarzębowski Krzysztof

05-826 Grodzisk Maz.

skr.poczt. nr 94

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
21 Jurkiewicz Dariusz

05-650 Chynów

Adamów Rososki

503 130 490 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
22 Kacprzyk Balbina

00-665 Warszawa

ul. Wyzwolenia 14 m 36

(022) 621-47-77

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.amplus.com.pl

25 Karkowski Leszek

03-741 Warszawa

ul. Białostocka 5 m 164

(022) 618 37 04 0508 362 757 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
  Karwacki Stanisław
 01-923 Warszawa
ul Bogusławskiego 16 m 29
 22 669 68 41
502732146
 
26 Kidacka Grażyna

04-473 Warszawa

ul. Płatnerska 2 m 9

(022) 612-85-28  
27 Kędzior Janusz Franciszek

26-600 Radom

ul. 25 czerwca 26/32 m 41

(048) 363 65 72  
28 Kiliś Krzysztof

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

ul. Kolbego 1

(022) 713-17-64 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
29 Kłosowski Andrzej

00-240 Warszawa

al. Solidarności 64/39

(022) 409-94-04 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
30 Kolasa Bogdan

05-532 Orzeszyn

ul. Kasztanowa 30

(022) 727-55-14  
31 Kondracki Hubert

01-494 Warszawa

ul. Obrońców Tobruku 27/203

601 275 411
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
32

Kopczyński Ireneusz

02-397 Warszawa

ul. Urbanistów 1/34

(022) 658-41-88 0603-880-330  
33

Kopyś Jerzy

03-126 Warszawa

ul. Ceramiczna 29/17

(22) 329 80 29, 608 466 671 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
34 Korczak Piotr

05-071 Sulejówek

ul. Warecka 7

0608 892 1 50  
35 Kostrz Roman

02-601 Warszawa

ul. Racławicka 29/39

(022) 854-00-96
0602-339-027
 
36 Krężlik Andrzej

05-870 Bieniewice

ul. Gwiaździsta 21

(022) 725-54-76  
37  Krzepiński Michał  Granica, ul. Warszawska 40a, 05-806 Komorów  601-93-95-66   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
38 Kuciński Marek

05-820 Piastów

ul. Hallera 26

0604-504-612  
39 Kuderski Marek

03-833Warszawa

ul. Podskarbińska 8B/38

0500 083 903 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
40 Kulkowski Piotr Tomasz

26-611 Radom

ul. T. Czackiego 4/34

(48) 366 64 66, 602 522 548 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
41 Kuran Bogusław

03-579 Warszawa 24

skr.pocztowa nr 41

0502 219 092 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
42 Kwiecińska Anna

03-489 Warszawa

ul Linneusza 11/43

0784 234 523  
43 Macek Rafał

09-530 Gąbin

Nowa Korzeniówka15c

0664 642 052 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
44 Majchrowicz Dariusz

05-300 Mińsk-Mazowiecki

ul. Warszawska 250/82/10

025 759 19 97 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
45 Majewski Waldemar

05-850 Ożarów Mazowiecki

ul. Parkietowa 7D

510-206-965 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
46 Malinowski Jarosław

01-687 Warszawa

Ul. Lektykarska 52 m. 12

502 274 995 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
46 Marciniak Maria

03-528 Warszawa

ul. Smoleńska 82/2

(022) 678-14-76 0602-370-368  
47 Młudzik Danuta

02-607 Warszawa

ul. Puławska 234 m 65

0695 224 813 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
48 Montewska Zofia

08-110 Siedlce

ul. P.S.Wyszyńskiego 21/41

608 340 183  
49 Mucha Wacława

03-937 Warszawa

ul. Wyszogradzka 1 m 122

(022) 674-74-41  
50 Ogrodnik Zbigniew

07-201 Wyszków

Skuszew ul.Turystyczna 13

(029) 743-14-57
0503-080-886
mailto:zbigniew.ogrodnik@interia%20.pl
51 Olszówka Witold

02-594 Warszawa

ul. J.Bruna 18/5

(022) 825-47-95  
51 Ostaszkiewicz Adam  ul. Palestyńska 2/12  , 03-321 Warszawa  514 109 778  
52 Paczkowski Jacek

02-777 Warszawa

ul. Kulczyńskiego 12 m 98

022 641-34-63

606 517 419

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
53 Pawłowicz Janina

05-120 Legionowo

ul. Sowińskiego 5/38

(022) 660-63-39  
54 Piechal Paweł Dariusz

05-840 Brwinów

ul. Słoneczna 19
(022) 729 40 17
0691 705 930
 
55 Pokorski Mariusz

02-685 Warszawa

ul. Lachmana 2/17

(022) 643-45-70

602 480 820

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
56 Popis Piotr

03-535 Warszawa

Ul. Gościeradowska 19 m.14

603 887 555

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
57 Pokulniewicz Hanna

02-134 Warszawa

ul.1go sierpinia 24 m 70

022 868 00 01 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
58

Pryszanow

Mieczysław

00-707 Warszawa

ul. Ponikowskiego 6 c

(022) 651-00-75
0602-391-077
 
59 Pytkowska Janina

05-500 Piaseczno-Nowa Iwiczna

ul. Różana 5

(022) 750-81-58  
60 PytkowskI Tomasz

05-500 Piaseczno

Ul. Różana 5

501 031 286 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
61 Przędziński Jacek

09-402 Płock

ul. Kochanowskiego 1/41
0508 709 416  
62 Przyłuski Jerzy

01-317 Warszawa

ul. Irzykowskiego 2/38

(022) 665-08-72  
63 Rejnus Zbigniew

07-201 Wyszków

ul. Myśliborska 28

(022) 614-45-67
0606-996-318
 
64 Rosiński Leszek

05-220 Zielonka

ul. Niecała 3

602 714 407 www.estima.neostrada.pl
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
65 Równicki Ryszard

02-786 Warszawa

ul. Zamiany 12/40

(022) 644 16 53
0509 453 823
 
66 Ruszkawska Magdalena

01-405 Warszawa

Ul. Dobiszewskiego 2 m.42

602 740 833 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
67 Siarniewicz Robert

26-900 Kozienice

Ul. Nowy Świat 2 m.70

501 550 487 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
68 Sielecka Eugenia

02-591 Warszawa

ul. Batorego 27 m 1

(022) 825-79-91
0601-347-889
 
69 Sielewicz Olgierd

02-786 Warszawa

   
70 Słowikowska Marianna

02-128 Warszawa

ul. Jasielska 50/118

0509 616 204  
71 Smoleń Leszek

03-757 Warszawa

ul. Łochowska 13/31

(022) 407 01 44
0501 265 655
 
72 Świder Władysław

05-500 Józefosław

Słoneczny Sad 25

0-716-83-37 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
73 Suska Zofia

03-126 Warszawa

ul. Świętosławskiego 4/80
(022) 670-31-87
0515-113-099
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
74 Szpakowski Przemysław

02-091 Warszawa

ul. Żwirki i Wigury 47/18

(022) 668-90-35

0607-580-547

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
75 Szulc Radosław

02-649Warszawa

ul. Marzanny 4 m 63

0602 692 980 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
76 Talarczyk Juliusz

02-791 Warszawa

ul. Stryjeńskich 19 m 17

602-234-966 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
77 Tomicki Jerzy

01-390 Warszawa

ul. Puszczy Solskiej 1 m 71

(022) 665-36-70  
78 Tryk Mariusz

05-119 Łajski

Ul. Leśna 43 P

504 203 368 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
79 Ucińska Monika

03-797 Warszawa

ul. A. Komisji Edukacji Narodowej 11/87

(022) 446-15-97  
80 Wrzesiński Sebastian

02-344 Warszawa

ul. Częstochowska 11/15 m 106

0606 767 444  
81 Viwegier Marek

00-132 Warszawa

ul. Grzybowska 9/1401

(022) 624-81-87

0603-077-720

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.mavi.w.pl
82 Walasek Bożena

04-937 Warszawa

ul. Ostrogi 3

664 910 360
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
83 Walentynowicz Grzegorz     Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
84 Warwas Andrzej

00-201Warszawa

ul. Andersa 10/46

   
85 Witkowska Anna

02-781 Warszawa

Ul. Św. Maksymiliana Kolbe 9

508 138 476  
86 Wiśniewski Oskar

04-145 Warszawa

Ul. Zaliwskiego 3/1

600 559 075 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
87 Viwegier Michał

01-858 Warszawa

Ul. Rudnickiego 10/92

602 35 47 36 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
88 Zaręba Janina

02-784 Warszawa

ul. Cybisa 4 m 46

(022) 643-74-21

0503-69-22-78

 
89 Zawisza Lech

26-600 Radom

ul. Kotarbińskiego 3 m 21

048 36 44906 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
91 Żuchowicz Krzysztof

Warszawa

ul. Milera 4 m 5

22 4072311
66373115
 
92 Żyłowski Piotr

05-850 OżarówMazowiecki ul. Kapucka 22

0502-056-983  
 
Województwo małopolskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Budny Sylwester

32-300 Olkusz

ul. Reja 8/68

(032) 643-40-81  
2 Bogomarz Jerzy

32-500 Chrzanów

ul. Kochanowskiego 2/9

(032) 753-95-69

604 263 672

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3 Ciochoń Kazimierz

34-100 Wadowice

Os. Pod Skarpą 16/15

 (33) 876-57-38
607-689-849
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
4 Curyło Jan

32-300 Olkusz

ul. Pakuska 2

 327545955
500113520
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
5 Drewniak Jerzy

43-270 Brzeszcze

ul. Reja 8a

   
6 Drozd Wojciech

30-074 Kraków

ul. K. Wielkiego 109/20

(012) 380-52- 64
667-639-539
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
7 Gumińska Marta
Kraków
608 444 767
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
8 Iwaniec Alina

31-444 Kraków

ul. Ładna 14

(012) 413-75-30

509-095-966

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.ekspert.com.pl

9 Lichaj Jan

34-530 Bukowina Tatrzańska

ul. Wierch Kurucowy 28

601-511-575  
10 Kempf Tomasz

30-504 Kraków

ul. Kalwaryjska 48/26

501-755-413  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
11 Korczyk Paweł

30-838 Kraków

ul. Heleny 12/17

(012) 657-75-03
503-459-970
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
12 Kruczek Szczepan

30-818 Kraków

ul. Gersona 10/16

(012) 658 01-30 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
13 Kula Jarosław

31-136 Kraków

ul. Jana III Sobieskiego 22/4

(012) 423-31-02 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
14 Migas Marian

31-623 Kraków

os. Piastów 12B/26

(012) 648-13-18
509-826-050
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
15 Miśkiewicz Adam

30-601 Kraków

ul. Sucha 15H

(012) 266-69-82 0502-027-236 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
16 Montewski Piotr

31-802 Kraków

os. Na Lotnisku 7/2

665-140-502

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

17 Moryc Stanisław

31-932 Kraków

os. Centrum D 1/128

505-181-991
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

18 Opiłka Zbigniew

32-300 Olkusz

ul. Sosnowa 48/25

   
19
Paciej Stanisław

32-300 Olkusz

ul.Mazawiec 58

(032) 643 32 61
604 437 742
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
20 Pietruszka Janusz

30-446 Kraków

ul.Ludwisarzy 10

601 177 172 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
21 Stec Janina

31-761 Kraków

ul. Morcinka 23/22

(012) 646-68-27
604 415 606
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
22 Stępień Janusz

38-300 Gorlice

ul. Słoneczna 10/10

(018) 540 46 67
602 466 782
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
23 Szymańska Maria

30-419 Kraków

ul.Do Wilgi 20/61

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
24 Zastawny Jerzy

30-718 Kraków

ul. Lasówka 44/30

(012) 646-68-29 502-138-558 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
25 Zima Krzysztof

30-619 Kraków

ul. Gołaśka 15/43

(012) 628 23 14
607 523 543
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo łódzkie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1

Brzucka-Stempkowska

Urszula

97-400 Bełchatów

ul. Żeromskiego 2/51

 (044) 633-36-20  
2 Jasiak Piotr

92-427 Łódź

 ul. Rocha Kowalskiego 4 m 8

(042) 670-08-22
0605-296-643
 
3 Kaczmarek Janusz

94-007 Łódź

 ul. Marytońska 85 m2

   
4 Klemba Wojciech

95-200 Pabianice

 ul. Gen "Waltera" Janke 50 m 6

(042) 664-56-46 0605-208-768   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
5 Lesiński Mirosław

93-458 Łódź

 ul. Mierzejowa 22a

(042) 680-11-14 0608-417-271

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.budinstal.net.pl

6 Małocha Andrzej

91-498 Łódź

 ul. Wiankowa 11 m 30

 042 658-16-07, 604 511 631   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
7 Malczyk Waldemar

97-525 Wielgomłyny

 Pratkowice 28

 0604 108 193  
8 Paradowski Michał

90-402 Łódź

 ul. Zachodnia 77/2

 (042)630-50-56   Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
8 Rożniata Sylwester

95-015 Głowno

 

607 292 009 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
9 Tomczak Henryka

90-739 Łódź

 al. 1-go Maja 19/5

 (042) 631-15-58 0663-666-190 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
10 Turwoń Wanda

92-203 Łódź

 ul. Konstytucyjna 44/37

 (042) 674-79-74 0606-938-736
11 Wiercińska Elżbieta

97-400 Bełchatów

 ul. Słoneczna 12

 0609-54-78-29
 
Województwo lubuskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
 1 Aniśko Rajmund
 ul. Wodna 35/1, 69-220 Ośno Lubuskie
 885 236 332 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo lubelskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Chruściel Jakub

21-400 Łuków

ul. Staszica 34
(025) 798-27-91
0604-470-985
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
1 Krawczyk Krzysztof

Tomaszów Lubelski

880 773 452 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.wikpro.pl
2 Łukaszczyk Andrzej

22-300 Krasnystaw

 ul. Okrzei 102

(082) 576-30-75

0606-212-232

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3 Orzeł Czesław

20-011 Lublin

 ul. Piłsudskiego 9/9

   
4 Piątkowski Bogusław

20-812 Lublin

ul. St. Batorego 4

(081) 740-12-60
0607-171-715
  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
5 Ropiak Mieczysław

21-500 Biała Podlaska

 ul. Z.Starego 9/31

 (083) 343-94-06  
6 Stachura Krystyna

22-400 Zamość

 ul. Zamoyskiego 40/8

   
7 Suwała Mieczysław

20-533 Lublin

 ul. Gościnna 7/5

   
 
Województwo kujawsko-pomorskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Grzybowski Tadeusz

85-856 Bydgoszcz

ul.Ku Wiatrakom 13 m 107

(052) 363-70-56, 603-59-22-90 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
2
Krzyżykowski Czesław

87-100 Toruń

ul. Krasińskiego 80/82
 (056) 622-60-98 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3
Michalski Krzysztof

86-105 Świecie

 ul. Żwirki i Wigury 5a/31

 697 029 045 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
4
Milik Piotr 89-200 Szubin
ul. H. Sienkiewicza 31
   
5
Smółka Piotr

88-300 Moglino

Dąbrówka 28A/6
  502 674 910 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
 
Województwo dolnośląskie PDF Drukuj E-mail
lp. Imię i Nazwisko Adres Tel. email/www
1 Dębosz Antoni

50-036 Wrocław

ul. Łękowa 6/2

   
2 Fiącek Kazimiera

53-622 Wrocław

ul. Środkowa 3/4 

(071) 790-18-64
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
3
Heluska Ferdynand

56-100 Wołów

ul. Uskorska 13


(071) 389-23-76

0501-474-664

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
4 Janota Krzysztof

59-900 Zgorzelec

 ul. Łużycka 10

 (075) 775-82-74

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

www.putb.com.pl

5 Kawulak Jarosław

57-402 Nowa Ruda

 ul. Kłodzka 13/3

  Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
6 Mitura Jan

58-100 Świdnica

ul. Kraszewicka 20

   
7
Leśniara Czesław

53-230 Wrocław

ul. Inżynierska 74/11

(071) 363-18-15
793-544-303
 
8
Orszulak Marcin

53-602 Wrocław

ul. Tęczowa 48/10
 0666-158-380 Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.generalestimating.com
10
Pituła Jolanta

50-521 Wrocław

 ul. Łódzka 47/5

 (071) 336-53-33  
11
Płocharczyk Tomasz

55-095 Mirków

Dobroszów Oleśnicki 22

 0-664-005-868  
12
Pośpiech Krzysztof

56-400 Oleśnica


71 314 79 23,
71 314 79 23
Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
13 Tomalik Roman

 Wrocław


(071) 363-78-95
0602-677-432
 
14 Walentowski Wojciech

53-425 Wrocław

 ul. Altanowa 7/7

 (071) 559-076 w. 253  
15 Warszawski Wojciech

58-506 Jelenia Góra

 ul. Wiłkomirskiego 3/19

 (075) 754-22-60 0506-360-301

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć